02-485 Warszawa
ul. Kleszczowa 27 lok.1
Sp.  z o.o.

O nas

Firma DMC Invest sp. z o.o. została założona w 2015 roku. Natomiast jej historia jest znacznie dłuższa
i sięga początku XXI wieku. 

Jest rok 2000, wtedy Dariusz główny udziałowiec i Prezes DMC Invest Sp. z o.o. wspólnie z bratem Krzysztofem zakładają spółkę pod nazwą US-BUD Dariusz i Krzysztof Cichanowscy s.c. i rozpoczynają długoletnią współpracę z jedną z największych firm budowlanych w kraju Warbud S.A. Przez 16 lat współpracy wspólnie stworzyliśmy wiele projektów budowlanych, które są wizytówką nie tylko Warszawy, ale i całego kraju,np. siedziba Główna prezesa NBP, Szpital WIM Szaserów, Aquapark Koszalin. To tylko część z kilkudziesięciu wspólnie zrealizowanych inwestycji.

W roku 2015 dodatkowo rozpoczęliśmy współpracę z firmą Skanska S.A. realizując remont budynku Komendy Głównej Policji w Warszawie oraz budowę Centrum Komunikacyjnego w Legionowie.

Kooperacja z największymi firmami budowlanymi w Polsce pozwala nam na zdobywanie kolejnych doświadczeń i realizację nietypowych zadań.


Stała współpraca z wieloma dostawcami materiałów budowlanych pozwala nam na zachowaniu ciągłości dostaw gwarantującej terminową realizację prac.

Od 2017 roku jesteśmy rekomendowanym Wykonawcą systemów suchej zabudowy Nida jako Profesjonalny Wykonawca Siniat.

Bazując na długoletnich doświadczeniach i zaangażowaniu kadry pracowniczej daliśmy się poznać jako firma profesjonalna, rzetelna i godna zaufania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi realizacjami i zapraszamy do współpracy.                                                                                                                Z poważaniem

                                                                                                    Zespół DMC Invest Sp. z o.o.